Hakkımızda

Biz Kimiz?

Lime Dijital ve Marka Profili

Lime Dijital temelde web ve mobil yazılım geliştirme alanlarında uzmanlaşmış olup dijital pazarlama, grafik tasarım, UI/UX tasarımı ve yazılım danışmanlığı hizmetleri de vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksimlerine göre en uygun teknoloji ve çözümleri üreterek, markalarını ve kuruluşlarını dijital platformlara taşıyoruz.

 • İş Geliştirme

  Müşterilerimizin marka ve kuruluşlarını dijital platformlara taşıyarak, markalarına müşteri sağlıyor, pazarda bilinirliklerini artırıyoruz.

 • Takımımız

  Müşterilerimizin tüm dijital ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına IS ve OS olarak kurulu olan takımımız ile tecrübe ve yeteneklerimizi birleştirip üst düzeyde memnuniyet sunuyoruz.

 • Marka ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

  Markaların kurumsal kimlik ve dijital tasarımlarını sektörlerine uygun ve en efektif yaratıcılıkla tasarlıyoruz.

 • Danışmanlık

  Yazılım geliştirme ve proje mimarisi başta olmak üzere, kuruluşların yapılarına ve gereksinimlerine yönelik teknoloji danışmanlığı, start-up proje danışmanlığı ve dijital reklam ve pazarlama danışmanlıkları yapıyoruz.

Şirket Profili

Hizmet ve Çözümlerimiz

Mobil Çözümler

Gereksinimlerinize ve iş modelinize uygun mobil uygulamalarının geliştirmesini, tasarımını ve dijital reklam-pazarlama hizmetlerini sunuyoruz.

Yenilikçi ve kaliteli tasarım hizmetleri

Yaratıcı UI/UX tasarımcılarımız ile ihtiyaçlarınıza uygun en yenilikçi çözümleri üretiyoruz.

Sosyal Ağ Reklam Hizmetleri

Markanızın, ürününüzün ve hizmetlerinizin yaygınlaşması ve tüketiciyle en optimum düzeyde buluşması için sosyal platformlarda reklam danışmanlığı hizmetlerini sağlıyoruz.

Projenizle alakalı fikir almak için iletişime geçin!

İletişim